29 Nisan 2011 Cuma

*Mim*3*

  Sevgili Melek beni mimlemiş :) Mim konusu :Blog açma hikayeniz... Buralara yolunuz nasıl düştü ve neler hissediyorsunuz bi anlatın bakalım.


 Öhömm :) Blog olayı öncelikle okuyarak başladım Pucca elbette beni en çok çeken kişi oldum.İnternette şans eseri buldum ve bu kadar  ünlü değildi :) Sonra dedim bende yazayım bazen başıma garip şeyler geliyor anlatırım :) Ve eski bloguma 1 mayıs 2009 yılında başladım.İyi ki de yazmaya başlamışım :) İnanılmaz güzel yürekli insan tanıdım blog dünyası sayesinde.Bazen beraber mutlu olduk bazen gerçekten benimle üzüldü dostlarım.Bu blog sayesinde öğrendim ki dostluk için mesafeler engel değil.Herşeyini en iyi bilmek bile gerekmez :) Diyorlar ya sanal dünya yalan diye bir çok insandan daha doğru insanlar tanıdım ben aksini düşünüyorum.Karşılıksız ve gerçekten değer veriliyor burda insanlara iyi ki varsınız :)

Çok teşekkür ederim Melekk sayende güzel bir mim paylaştım.

 Ya seyircim ben buraya yazmaya alışamadım acaba eski bloguma mı dönsem diyorum :) Çok yerimi yadırgadım yazasım gelmiyor.Bakalım belki yeniden Muyurt olurum :)

Sevgili Kaçık turuncuuu kilomu sormuşsun hemen cevap vereyim 57  :D boy 1,60 :D ivet şişmanum :)

Hadi güzel güzel bir haftasonu sizin olsun..


Seni sevmek gibi olsa keşke Herşey.
Keşke Herşeye senin Adını verebilsem
Herkese SEN desem utanmadan
Seni bilsem gökkuşağını,toprağı,suyu..(Bydewrim)

Sevgiler Pohpoh Perisi

4 yorum:

domatessuyu dedi ki...

Diğer bloğuna mı döneceksin.?
Biraz bekle bakalım.Alışırsın.

iyi ki yazıyorsun.
Yaz da nerde olursa olsun,okuruz biz:)

Medanşeri dedi ki...

iyi ki blog yazıyorsun iyi ki tanımışım seni kuzucan :*
Hep yaz sen ister poh poh olarak ister muyurt olarak yeter ki yaz. (((:
Sevgiler canım. :*

vєssєℓαм dedi ki...

İyikiii varsınnn canımmmm

Profösör dedi ki...

Blog Dostluğu

İnsan kendi itibarını düşünüyorsa ağzından çıkan cümlelere dikkat etmek zorundadır. Günlük yazmak gibi blogda da özel sayılabilecek duygu ve düşüncelerinizi yazmak konumunda kalabiliyoruz. Günlük yazmak daha somut oluyor. İsmin cismin ortaya dökülebiliyor. Fakat blog yazmak sanal bir eylemdir. Çünkü rumuzlarla kimlik kullanabiliyoruz. Belki de özel durumların irdelenmesi, farklı kimlik ve kişiliklerden yorum alınmsı, özgürce değerlerin tartışılması ve tartılmsına şahit olabiliyoruz. Adını ve sadını bilmediğimiz, ama yazılarından bir değer olduğu anlaşılan kimliklerin, kişilikleri de aynı zamanda ortaya dökülebiliyor. Bize düşen, iyiniyetli ve gerçekten kulağımıza altın bir küpe olarak takabileceğimiz öğütleri de alabilmiş olmamızdır.

Profösör rumuzuyla burda yazan blogdaş da bir nevi sanal dosttur. Fakat sanal da iyi bir dost olması, reelde kötü bir insan olduğu anlamına gelemez. Zaten buraya yazan blogdaşlar kendinden önce karşısındakini düşünebiliyorsa, karşı taraf bu samimiyeti hissedecektir. Belki de reeldeki arkadaşlardan görmediği iyi niyeti, samimiyeti, yardımlaşmayı, dayanışmayı ve paylşmayı blogdaşlarından görebilecektir. Blog yazarlığı ve blog dostluğu çok önemlidir. Blog yazarlığı ve paylaşımı da önemlidir. Bu bir lütuftur aslında.

Bazen kendini çıkmaz bir sokakta hissedebilirsin, bazen öyle sıkıntılar yaşarsın ki bütün duvarlar üzerine yıkılır. Blog dostluğu seviyeli olduğunda, kendine güven ve huzur gelir. Aşamayacağın ve çözemeyeceğin sorun yoktur aslında. Bütün tılsım buradadır.